İnönü Mahallesi, Kayışdağı Caddesi No:174 Ataşehir/İSTANBUL
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

 

Evden eve nakliye hizmeti konusunda profesyonel ve güvenilir firmalarla çalışmak son derece önemlidir. Firmamız bu konuda son derece hassas ve titiz hizmet anlayışı ile çalışarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Şehir içi ve şehir dışı nakliye hizmetlerinizde uzman kadrosu ve dinamik alt yapımız ile evden eve nakliye hizmetlerini kusursuz bir şekilde müşterilerimize aktarmaktayız. Evden eve nakliye hizmetimizden yararlanarak sizde eşyalarınızı güvenle yeni adresinize ulaştırabilirsiniz.

Hizmet Kalitemizin İçinde Neler Var?

Eşyalarınızın kırılmadan ve hızlı bir şekilde yeni adresinize ulaşmasını istediğinizde kurumsal ve güvenilir firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kurumsal hizmet anlayışı ile sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi Avrupa standartlarında sunmak için kusursuz bir şekilde çalışmaktayız.

  • Eşyalarınızın özenle sarılarak kırılma ve hasar görmesini engelliyoruz.
  • Kullanmış olduğumuz koruyucu malzemelerimiz profesyonel ürünlerden oluşmaktadır.
  • Kırılma ve hasar gören eşyalarınızı sigorta kapsamında hasarları karşılanmakta ve sizi mağdur etmiyoruz
  • Yüksek yapılara özel asansörlü araçlarımız ile son teknolojik imkanlarla hizmet veriyoruz
  • Hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı içinde çalışmaktayız.
  • Araç takip sistemlerimiz sayesinde aracımızın nerede olduğunu görebilir ve anlık aracın yerini tespit edebilirsiniz.
  • Müşteri odaklı birinci sınıf hizmet veren güler yüzlü çalışanlarla hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimizin tek amacı siz değerli müşterilerimizin eşyalarını taşırken güvenle hızlı bir şekilde yeni adresinize ulaştırmaktır. Avrupa standartlarında sunmuş olduğumuz hizmetler uygun fiyat aralıkları ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Uygun Fiyatlı Evden Eve Nakliye Hizmeti Sunuyoruz

Kurumsal ilkelerimizden taviz vermiyor ve sizlere bu konuda birinci sınıf hizmet sunmaktayız. Bütçenizi sarsmayan uygun fiyatlı kaliteli nakliye hizmetlerimiz için bizi aramanız yeterlidir. Güler yüzlü ve alanında uzmanlaşmış çalışanlarımız evden eve nakliye hizmetinde sizlere en iyi hizmeti sunmak için kusursuz bir şekilde çalışmaktadırlar. İster şehir içi olsun, isterse de şehirlerarası hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde profesyonel hizmetler için bize çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilirsiniz. Bölgenizde güvenilir ve müşteri odaklı nakliye firması aradığınızda siz de firmamızın hizmetlerinden yararlanarak mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve profesyonel nakliye hizmetleri için tek yapmanız gereken çağrı merkezimizden bize ulaşmaktır.

 

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: